top of page

5 שאלות בוערות עם אבי יחיאל מנכ"ל המועדון
סכם את השבוע האחרון שעבר על המועדון

שבוע מאוד דרמטי, מתוח מאוד, עם הרבה התרגשות כמובן שבסופו של דבר קיבלנו בשורות מאוד משמחות עבורנו. כל החודש האחרון היה חודש בו נאלצנו להכין קבוצה לליגה א' בידיעה שיש מצב שנשחק בליגה הלאומית, זה שם אותנו במצב די מורכב.

ידענו שאנחנו צריכים להמתין עם החתמות של שחקנים, כמובן שהיו משמעויות גדולות להחלטה. בסופו של דבר השחקנים שהגיעו לפה הם שחקני ליגה לאומית לגיטימיים וזו הייתה חלק מהאסטרטגיה בכל מקרה, גם אם נשחק בליגה א'.

עד לפני שבועיים, לא נתתי לדבר הזה לשבש אותי, הייתי בסטייט אוף מיינד שאנחנו בליגה א', ברגע שזה הפך להיות יותר רלוונטי גם נכנסנו לעניין מבחינה משפטית, הבנו שיש מצב הרבה יותר ריאלי שנשחק בליגה הלאומית, והשבוע האחרון היה מאוד מתוח אבל אנחנו מאושרים כמובן .

קיבלנו הזדמנות ומתנה מאוד גדולה, ועכשיו אנחנו צריכים לעבוד ולראות איך אנחנו מעמידים קבוצה חזקה בזמן קצר, להראות שמקומנו בליגה הלאומית ומעלה ולתקן את הטעויות של העונה שעברה ולהפוך את העונה הזאת למוצלחת יותר.


מה מצב המועדון כרגע מול הבקרה התקציבית?

מול הבקרה התקציבית התחלנו את התהליך של להעביר את הקבוצה, זה תהליך שבדרך כלל יכול לקחת גם חודש, אנחנו נצטרך לעשות את זה בשבוע הקרוב. במשחק גביע הטוטו הקרוב לא נוכל להגיע עם מלוא ההרכב, שחקנים חדשים לא יכולים לשחק לפני שעוברים בבקרה התקציבית. התהליך מול הבקרה הוא די סיזיפי שדורש הרבה זמן ועבודה, אנחנו נעשה זאת בימים הקרובים. כל הצוות כולל רואה החשבון, היועץ המשפטי ואנוכי עובדים מסביב לשעון כדי להביא את כל מה שצריך. מבחינת היכולות הכלכליות שלנו כרגע הרבה בזכות האוהדים וההתגייסות הטובה בשבועיים האחרונים, בזכות התמיכה של הספונסרים הקיימים ובנוסף לתרומה שאנחנו עתידים לקבל בימים הקרובים יקלו מאוד על התהליך מול הבקרה.


מה התכנון לחיזוק הסגל?

יש הרבה ספקולציות על שחקנים שעתידים להגיע למועדון, אני קורא הרבה שמות בתקשורת, חלק מהדברים נכונים וחלק לא. אנחנו רוצים להיות מאוד חכמים ברכש שאנחנו מביאים, למדנו מניסיון העבר, רוצים להיות מדויקים, לעבוד חכם עם התקציב ולראות מי השחקנים הכי טובים שמתאימים לנו הן מבחינת היכולת, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת אישיות. יש לקבוצות האחרות יתרון עלינו גם בהכנה, הן התחילו להתכונן ללאומית כבר לפני חודש. אנחנו קצת בפיגור מולן כרגע אבל אנחנו נעשה את כל המאמצים, יש עדיין לא מעט שחקנים טובים שאנחנו יכולים להביא לקבוצה, וכמובן שהאוהדים יידעו ברגע שנחתים שחקן. יש למה לצפות.


איזה קבוצה היית רוצה לראות העונה?

הקבוצה שהכי הייתי רוצה לראות היא קבוצה שכובשת יותר שערים, הבעיה הגדולה ביותר שלנו בעונה שעברה הייתה החלק ההתקפי, הסיומת. הדבר הראשון שחשבנו זה איך לשפר את משחק ההתקפה של הקבוצה ולכן החתמנו את עופר טסלפפה. הוא מאמן סופר התקפי. היסטורית הפועל פתח תקוה היא קבוצת התקפה מאוד טובה. אני רוצה לראות קבוצה טובה שרצה קדימה ומבקיעה שערים, קבוצה קשוחה, אגרסיבית. בעונה שעברה משחק ההגנה שלנו היה טוב, רוצים לשמר את מה שהיה טוב בעונה שעברה ולשפר את הסיומת.


האם יש לך מסר לקהל?

ההתגייסות של הקהל פשוט מדהימה. השבוע האחרון הראה את הפוטנציאל הענק שיש למועדון. לפני חודשיים לאחר ירידת הליגה הייתה אווירת אבל, אבל קמנו יום אחרי והחלטנו שלא מרימים ידיים, צריכים לקום מהמצב הזה ובעזרת אנשים מאוד טובים והספונסרים שלנו וכמה אנשים שהאמינו, התחלנו מסע לחזרה ללאומית, קיבלנו פרס מאוד גדול – קיצרו לנו את החזרה ללאומית, כרגע אנחנו עומדים על 750,000 ₪ תרומות מהקהל, זה רק מעיד על האהבה הגדולה שיש לקהל למועדון.

Comments


bottom of page